Basilisk Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi

Yeni Yönetim Kurulu ve Moderatör Başvuruları

GrimReaper
    GrimReaper
    WebMaster
    WebMaster

Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 40
    Level:
    Yeni Yönetim Kurulu ve Moderatör Başvuruları Left_bar_bleue2/10Yeni Yönetim Kurulu ve Moderatör Başvuruları Empty_bar_bleue  (2/10)
    Tecrübe:
    Yeni Yönetim Kurulu ve Moderatör Başvuruları Left_bar_bleue5/50Yeni Yönetim Kurulu ve Moderatör Başvuruları Empty_bar_bleue  (5/50)

Yeni Yönetim Kurulu ve Moderatör Başvuruları Empty Yeni Yönetim Kurulu ve Moderatör Başvuruları

Mesaj tarafından GrimReaper Paz 05 Ekim 2008, 15:56

Merhaba Arkadaşlar,
    Deniz_2 ve Ugur arkadaşımız kendi sitelerini kurduklarından gerek siteye son dönemde ağırlık vermemiştir.Bu nedenle Muceden'le alınan kararla normal üyeye çevrilmişlerdir.Fakat bu değilki onlarla küstük falan.Deniz'le bir türlü konuşamadık.İsterse geri admin yapabilirim.Fakat uğur gerçekten son dönemde hiç girmedi bu konuda kararımız net(uğur).

05.10.2008 16:53 itibariyle yeni kurul şöyle;

Adminler= Muceden,GrimReaper

Moderatörler: Makaveli ve ozy

Bir diğer konu ise moderatör başvuruları. Ben 2 moderatör daha almayı düşünüyorum. Bununla ilgili bilgiyi en geç 1 hafta içinde vereceğim. Bilgi derken görevinin ne olduğunu falan. Daha sonra başvuruları kabul edeceğiz.

Forum Saati Salı 07 Mayıs 2024, 16:19