Basilisk Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi

2 posters

FELDKAMP İSTİFA ETTİ!

GrimReaper
    GrimReaper
    WebMaster
    WebMaster

Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 40
    Level:
    FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Left_bar_bleue2/10FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Empty_bar_bleue  (2/10)
    Tecrübe:
    FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Left_bar_bleue5/50FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Empty_bar_bleue  (5/50)

FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Empty FELDKAMP İSTİFA ETTİ!

Mesaj tarafından GrimReaper Paz 06 Nis. 2008, 11:39

Galatasaray'da sezon sonunda takımın başından ayrılacağı ve danışman olarak görev yapacağı açıklanan Teknik Direktör Karl-Heinz Feldkamp'ın istifa ettiği açıklandı.

Sarı - kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

''Sezon başından bugüne Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı'nın teknik direktörlük görevini sürdürmekte olan Karl-Heinz Feldkamp, yönetim ve teknik direktör arasındaki fikir ayrılıklarından dolayı istifa etmiştir.

Karl-Heinz Feldkamp'ın istifası Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu tarafından kabul edilmiştir. Yönetim kurulumuz bu istifayı kabul ederken, teknik direktör yardımcısı Ahmet Akcan'ın da istifasını istemiştir. Yarın oynanacak olan Galatasaray-Gençlerbirliği karşılaşmasında Adnan Sezgin - Burak Dilmen - Nezih Ali Boloğlu ve Cevat Güler'den oluşan ekip görev yapacaktır

Bu sezonun sonuna kadar görev yapacak olan teknik heyet en kısa zamanda belirlenecek ve takımın başına getirilecektir.
    Yönetim kurulumuz, bu gelişmenin takımımızı iki kupada şampiyonluk hedefinden geri çevirmeyeceği gibi, hedeflere daha sıkı sarılarak bir kenetlenme ve yeni bir motivasyon oluşturacağına yürekten inanmaktadır.

Karl-Heinz Feldkamp'a ve Ahmet Akcan'a kulübümüze bugüne kadarki katkılarından dolayı teşekkür eder ve başarılar dileriz. ''

kaynak: http://www.haberturk.com/haber.asp?id=65571&cat=170&dt=2008/04/05
    Jan Valentine
    Jan Valentine
    Yardımcı Reis
    Yardımcı Reis

Favori Basilisk Karekteri : Gyobou,Saemon

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 1
    Level:
    FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Left_bar_bleue1/10FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Empty_bar_bleue  (1/10)
    Tecrübe:
    FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Left_bar_bleue0/50FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Empty_bar_bleue  (0/50)

FELDKAMP İSTİFA ETTİ! Empty Geri: FELDKAMP İSTİFA ETTİ!

Mesaj tarafından Jan Valentine Cuma 11 Nis. 2008, 19:25

Oh iyi olmuş be...Galatasaraylı diilim ama sevindim galatasaray adına...

Forum Saati Çarş. 08 Mayıs 2024, 12:53