Basilisk Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi

+4
Koshiro Mad
YamiBakura
Makaveli
Gazoz Kapağı
8 posters

World of Warcraft

Gazoz Kapağı
    Gazoz Kapağı
    Ninja
    Ninja

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 2
    Level:
    World of Warcraft Left_bar_bleue1/10World of Warcraft Empty_bar_bleue  (1/10)
    Tecrübe:
    World of Warcraft Left_bar_bleue30/50World of Warcraft Empty_bar_bleue  (30/50)

World of Warcraft Empty World of Warcraft

Mesaj tarafından Gazoz Kapağı Perş. 17 Nis. 2008, 22:36

arkadaslar burda WoW karakterlerımıızı tanıtabılır, pvp pve hakkında ve daha fazlası hakkında konusabılırız

ben karakterlerımı tanıtayım lvl 64undead warrıor arms/fury karakterım armoryde 63 olarak gorunuyor kapattıgım gun lvl atladım accountu guncellenmedı talnivarr serverındadır(EU)
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Talnivarr&n=Borax

lvl48 troll rogue subl/assas ozellıkle bu lvlda bıraktım pvp kasmak kafa dagıtmak ıcın:)
    bakın ve kıskanın 2epıc dagger ve 2sınıde dusurdum:P hıcbırıne para harcamadım ve bır suru rare ıtem talnivarr serverındadır
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Talnivarr&n=Vakkas

son olarak 70 human paladın holy/retrı dır 10/0/51 uzerınde full gladiator armor vardır
    sılahlarda gladıtor dur 2v2 3v3 5v5 tede ıyı rankları vardır. chromaggus serverındadır
    http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Chromaggus&n=Onax

ayrıca bu konuda ılgınc pvp anılarınızı da anlatabılırız Sırıtma benım cok olduda anlatayım hemen bı tane
    borax(warrior) ozamanlar 34 lvl dıSırıtma uzeırnde scarlet zırhları ve sılahları vardı (bayılırım super gornusu olan seyler ve guclulerde)

arathı basındeyız ben 2 druıdle bırlıkte mıne ı savunuyorum bunların 2sıde feral kımse heala yanasmıo Sırıtma nese oyundada twınk 3 tane rogue 1 de mage var mage dehset bısey adam mac yenı baslamsına ragmen yaptıgı 54 honorable kıll ın 32 sı kılıng blow:D: (!) nese
    bu mage ve bı rogue madene yaklastılar nese ben team ı gaza getırdım:D bu dallamalar:D uctu adamlara 2sıde rogue a dalıo rogue acmıs evasıon hıc bısı olmuo dıorm mage e mage dınleyen yok bende bı care daldım mage e charge rend slam heroıc whırwıld derkene(roguelar var dıe) adamın canına bısı olmuo ama mage bana dokunmuyo dokunmuyo derken dırek uzerıme spell atmıo durmadan aoe basıo nekadar manası varsa anlamadımkı arcane blast (yanlıs hatırlamıosm adını) atıyo durmadan benım can alarm vermeye basladı druıdlerın bırı olmus dıerı yarı canlarda falam rogue u da goturdu goturcek ama unutmayalım adam twınk generaldan macro lar yapmıstım:D sansa ona bastım kımse cevap vermedı sora oldum olcem derken bı anda heal geldı uzerıme canım full oldu resmen bırde power word shıeld geldıSırıtma daha nolsun baktım arkaya 2 pala 1 prıest gelıo mage sınırlendı Sırıtma frost nova attı palalar gelınce rogue tuymustu zaten druıdı halletmıs arada mage hemen prıest e dadandı malum prıest de 30 lvl yattı cabuk palalar durmadan helalladılar ama bısı olmadı sora palanın tekının canı 80%lerdeydı ona fıreballfıreblast frostbolt combosnu attı adam duman oldu( bahsettıgım arkların en yuksegı 35 lvl oda druıdlerın bırıydı) paladın delırdı resmen 2mız daldık buna vuruozda vuruoz adam stundan cıkamadı bı kac sanıe sora gene forst attı bana poly attı palayla kapıstılar falan 2sınınde canı azcıkken rogue serefsızı(!) gerı dondu coldbloodluyken ambush attı palaya pala:D geberdı bana bakılar bole kuzuyken tamda 12 sanıe falan vardı bunlar gulduler falan konustular rogue gorunmez oldu:D bende rage yuksektı hala combat ıcınde oldugum ıcın rage 1er artıodu 65 e yakındı ragım poly bıttıgı an ıntercept attım mage 1-2 sn sra rogue gelır dıe hemen combatstense e gecıp thunder attım adamın ınvıs kayboldu actım 2sınede rend attım gectım berzerkere actım rettalıon u whırlwıld cleave derken rogue arkadan olmus ole crıtler ucusuokı havada benım admaın tum buffları acıldı dekren 20% can kaldı ve tumw arırorlar bılırkıSırıtma 20% canı klamıs adam olmus sayılır :p attım execute 77rage varken rattalıonda acıktı ve 2700vurdum yanı duman oldu duman:D:D:D ha sora arkadn hunterıntekı aımed shotla vurup oldurdu benı o ayrı ama sonucta 2 twınk ı ındırdım nekadar30mın cooldown skıll kullanmıs olsamda:D
    Makaveli
    Makaveli
    Yayın Yönetmeni
    Yayın Yönetmeni

Favori Basilisk Karekteri : Yashamaru

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 0
    Level:
    Tecrübe:
    World of Warcraft Left_bar_bleue20/50World of Warcraft Empty_bar_bleue  (20/50)

World of Warcraft Empty Geri: World of Warcraft

Mesaj tarafından Makaveli Ptsi 23 Haz. 2008, 16:34

Bende bi araya oynuyodum 56 lwl elf roguem wardı (ozamanlar 5 yasındaydım) sonra sürekli oynadıım icin annemler oyunun parasını odemediler bide oyunu sildiler bitti işte ama gerçekten mükemmel bi oyun 3 gün oynuyosun sonra bırakana helal derim sonra bende normal war craft a başladım onu b netten oynuyodum bilgisayara format attım oda gitti
    YamiBakura
    YamiBakura
    Ninja
    Ninja

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 1
    Level:
    Tecrübe:
    World of Warcraft Left_bar_bleue10/50World of Warcraft Empty_bar_bleue  (10/50)

Mesaj tarafından YamiBakura Ptsi 23 Haz. 2008, 20:29

benim kuzenim oynuodu en son 3 tane 70 vardı biri blood elf mage mi ne bi toren bide ork priest
    Koshiro Mad
    Koshiro Mad
    Yardımcı Reis
    Yardımcı Reis

Favori Basilisk Karekteri : Koshiro

Karekter Sayfası
    Level:
    World of Warcraft Left_bar_bleue0/0World of Warcraft Empty_bar_bleue  (0/0)
    Tecrübe:

Mesaj tarafından Koshiro Mad Çarş. 02 Tem. 2008, 17:53

WoW'a başlanmaz yaa Wink
    YamiBakura
    YamiBakura
    Ninja
    Ninja

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 1
    Level:
    Tecrübe:

Mesaj tarafından YamiBakura C.tesi 05 Tem. 2008, 16:57

niye yha ben başlamayı çok istiyorum ama hesap bulamıormm Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
    Deniz_2
    Deniz_2
    Yardımcı Reis
    Yardımcı Reis

Favori Basilisk Karekteri : Genossuke

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 11
    Level:
    Tecrübe:

Mesaj tarafından Deniz_2 C.tesi 05 Tem. 2008, 17:06

Private serverlardan ücretsiz oynayabilirsin.Daha fazla bilgi için bana pmden ulaşabilirsiniz.
    DarK_MessiaH
    DarK_MessiaH
    Admin
    Admin

Favori Basilisk Karekteri : fck the world.

Karekter Sayfası
    Level:
    World of Warcraft Left_bar_bleue2/10World of Warcraft Empty_bar_bleue  (2/10)
    Tecrübe:
    World of Warcraft Left_bar_bleue0/50World of Warcraft Empty_bar_bleue  (0/50)

Mesaj tarafından DarK_MessiaH Paz 03 Ağus. 2008, 16:40

ben pek fazla bilmiom ama cok güzel die duydum anlatsanıza bana
    frozzen59
    frozzen59
    The Post Samurai
    The Post Samurai

Favori Basilisk Karekteri : Avatar

Karekter Sayfası
    Level:
    Tecrübe:

Mesaj tarafından frozzen59 Paz 03 Ağus. 2008, 16:48

Ya ben simdi wow ve wow crunizeder burnig alcam peki nasıl ücretsiz oynarım .D
    DarK_MessiaH
    DarK_MessiaH
    Admin
    Admin

Karekter Sayfası
    Level:
    Tecrübe:

Mesaj tarafından DarK_MessiaH Ptsi 04 Ağus. 2008, 19:50

ben bilmiom kardesim bence deniz2 ye fln sor
    Makaveli
    Makaveli
    Yayın Yönetmeni
    Yayın Yönetmeni

Karekter Sayfası
    Level:
    Tecrübe:
    World of Warcraft Left_bar_bleue20/50World of Warcraft Empty_bar_bleue  (20/50)

Mesaj tarafından Makaveli Çarş. 13 Ağus. 2008, 08:29

frozzen59 demiş ki:Ya ben simdi wow ve wow crunizeder burnig alcam peki nasıl ücretsiz oynarım .D

Crunuzed burnig deil bidefa onun doğrusu BURNİNG CRUSADE wow un ekpaketi bide orda oynamak için lwl sınırı war galiba 70 lwldi nese zaten bayağı türk serwerleri war araştır biraz oyunu yükle bedavaya oynarsın.
    GrimReaper
    GrimReaper
    WebMaster
    WebMaster

Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 40
    Level:
    Tecrübe:
    World of Warcraft Left_bar_bleue5/50World of Warcraft Empty_bar_bleue  (5/50)

Mesaj tarafından GrimReaper Çarş. 13 Ağus. 2008, 09:22

Ben yaklaşık 2 aydır oynuyorum 60 orc warrior var..
    TBC(Burning Crusade) Oynamak için bi level sınırına falan gerek yok önce wow alcan sonra tbc alcan, aradaki fark tbc de oyuna blood elf ve dranei gibi 2 ırk eklenmesi..Tabi Dark Portal'la gelen outlands falanda var.. Bedava oynacaksan orjinal alma private serverlarda bedavaya uyduruktan oynarsın.. bi gun karekterin 70 olur ertesi gün kafalarına göre silerler Razz oynayacaksan orjinal al diyorum ( talnivarr realm ında oynuoyurm ben Razz )

Bu arada orc priest olmaz biri yazmış yukarda =)
    DarK_MessiaH
    DarK_MessiaH
    Admin
    Admin

Karekter Sayfası
    Level:
    Tecrübe:

Mesaj tarafından DarK_MessiaH Çarş. 13 Ağus. 2008, 18:32

hacı siz bayagı bi asmıssınız kendinizi ya ama normal bana da heroes serisini sorsalar bende anlatırdım Sırıtma bilgi için sagolun

Forum Saati Cuma 17 Mayıs 2024, 10:37