Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi


  Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Paylaş
  avatar
  no-name
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1344
  Yaş : 37
  Nerden : Psykhe'nin Özünden,Squaw'ın Ruhundan,Amazonların Diyarından...
  Favori Basilisk Karekteri : Oskar....Bu Rose of Versailles ama ben onu seviyorum napayiimmm...Gülümseme)
  Kayıt tarihi : 01/05/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 30
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından no-name Bir Salı 02 Ara. 2008, 14:56
  Anime Tanıtımı
  Uzun, uzun zaman önce Tanrı, bir akşam yemeğine hayvanların hepsini davet etmeyi kararlaştırdı ve hepsine seslendi "Yarın gece sizi eğlenceye bekliyorum, geç kalmayın..!" dedi...
  Yaramaz Fare, haberi duyduğu zaman, komşusu kediye bir numara oynamaya karar verdi. Fare, Kedi'ye parti'nin yarından sonraki gün olduğunu söyledi. Ertesi gün hayvanların hepsi kutlama için sıralandı. Fare, partiye ineğin üstüne binerek geldi. Herkes aptal kedi dışında harika bir zaman geçirdi. Kedi tüm şeyi kaçırdı...'  Fruits Basket, Mayıs ayında ona tek bakmakta olan annesi Kyoko Honda'yı bir araba kazasında kaybeden öksüz öğrenci Tohru Honda'nın hayatını izler. Bunun üzerine geriye bir tek büyükbabası kalmış ve onunla yaşamaya başlamıştır ama birkaç sorun nedeniyle oradan da ayrılıp bir çadırda yaşamaya başlamıştır ve okulunu desteklemek için de bir işe girmiştir. Birçok hayat koşuluna rağmen Tohru Honda, her zaman iyimser olmasını bilmiş ve daima gülümsemiştir.

  Bir gün, Tohru evinden okula doğru giderken yakında küçük bir eve rastlar. Evin önünde boyalı çin kuşağının hayvan figürleri bulunmaktadır. Burası, Sohma ailesine ait okullarında oldukça iyi bilinen Yuki Sohma'nın yaşadığı yerdir. Sohma ailesi Tohru'nun bir çadırda yaşadığını buldukları zaman çok şaşırırlar ve eğer evlerinin temizlik, yemek gibi işlerini görebilirse onu eve almak istediklerini söylerler. Bir gece Tohru'nun çadırı toprak kayması sonucu yok olur. Annesinin resmini, okul kıyafetlerini alarak bu teklifi kabul etmek zorunda kalır. Yuki, diğer iki kuzeni Shigure ve Kyo ile birlikte yaşamaktadır. Yakında, taşındıktan sonra Kyo Sohma, Yuki'ye meydan okumaya gelir.

  Tohru'nun yanlışlıkla Kyo'ya sarılması üzerine Kyo kediye dönüşür. Durum böyle olunca Tohru Sohma ailesinin sırrını öğrenmek zorunda kalmıştır. Sohma ailesi'nin on üç üyesi Çin Zodyakta ki hayvanların her biriyle lanetlenmiştir. Herhangi bir durumda karşı cinsle sarıldıklarında yada ilişkiye girdiklerinde o hayvana dönüşmektedirler. Tohru onların bu sırlarını tutmaya söz verir ve Sohma ailesi Tohru'nun hafızasını silmekten vazgeçer. Hikaye, Tohru ve Sohma ailesinin yaşamlarını anlatır ve Sohma ailesinin lideri Akito Sohma ile olan problemleri ele alır. Tohru, bu ortamda kaldıkça yavaş yavaş Sohma ailesine ısınır ve onları sevmeye başlar. Yalnız tek bir sorun vardır; Akito Sohma...

  Karakterler:
  Honda Tohru ve Arkadaşları:

  Adı: Tohru Honda
  Yaşı: 16-17
  Boyu: 156.7
  Kilosu: 46kg
  Kan Grubu: 0
  Burcu: Boğa
  Mesleği: Kaibara Lisesinde Öğrenci.

  16 yaşında ki Tohru Honda'nın yaşamı, oldukça tuhaftır ve tuhaf gitmeye devam eder. Trajik ve garip birkaç olaydan sonra Tohru, Sohma ailesi için çalışan bir ev kadını olarak kendini bulur. Tohru'nun cömert doğası, sempatik kalbi ve arkadaşça biçimi Sohma evinde ki birçok şeyi değiştirmiştir. Durgunluğu, merhametliliği, temiz kalbi herkesin ihtiyacı olunabileceği cinstendir.


  Ansa Uotani

  Adı: Ansa Uotani, "Uo-chan"
  Yaşı: 16-17
  Boyu: 168.5
  Kilosu: 47kg
  Kan Grubu: 0
  Burcu: Kova
  Mesleği: Kaibara Lisesinde Öğrenci.

  Uo, Hana ve Tohru'nun en iyi arkadaşıdır. Tohru'nun annesi Kyoko Honda, Uo bir kız çetesi üyesiyken onu grubu bırakmaya yöneltmiş ve etkilemiştir. O günden beri Uo, Tohru'yu hep korumaktadır. Her ne kadar ürkütücü ve korkunç olduğunu düşünenler olsa da Uo-chan'ın yakın arkadaşları ne kadar temiz kalpli ve cömert olduğunu bilir.

  Saki Hanajima:

  Adı: Saki Hanajima, "Hana-chan"
  Yaşı: 16-17
  Boyu: 162
  Kilosu: 52kg
  Kan Grubu: AB
  Burcu: Koç
  Mesleği: Kaibara Lisesinde Öğrenci.

  Hana arkadaşları gerçekten çok koruyan bir tiptir, özellikle de Tohru'yu. Hana'nın iyi hissetmesi için elektromanyetik bir gücü vardır ve genelde Tohru'ya kötülük yapanlara bu elektriğini göstermektedir bu nedenle de Hana-chan'dan korkan baya fazladır hatta bu garip yeteneği nedeniyle de okulunda ki birçok öğrenci onun bu gotik tavrından korkmaktadır.

  Sohma Ailesi
  Kyo Sohma:

  Adı: Kyo Sohma
  Yaşı: 16-17
  Boyu: 171.3
  Kilosu: 54kg
  Kan Grubu: A
  Burcu: Oğlak
  Hayvan: Kedi
  Mesleği: Kaibara Lisesinde Öğrenci.

  Kyo, Yuki'yi eninde sonunda yenmeyi arzulayan ve dövüş sanatı becerilerini mükemmelleştiriyor olan gayet sinirli bir tiptir. Ne olursa olsun Yuki'yi nakavt etmek için elinden geleni yapar. Sohma klanının bir üyesi olan Kyo Çin Zodyaklarından Kedi ile lanetlenmiştir. Karşı cinsten birine sarıldığında kediye dönüşmektedir. Tek farklılık ise, kedinin Çin Zodyağının dışında kalmasıdır. Oldukça küstah ve kabadır.

  Yuki Sohma:

  Adı: Yuki Sohma
  Yaşı: 16-17
  Boyu: 170.5
  Kilosu: 54kg
  Kan Grubu: A
  Burcu: Başak
  Hayvan: Fare
  Mesleği: Kaibara Lisesinde Öğrenci.

  Yuki, "Kaibara" lisesi'nin prensidir, çekici ve popülerdir. O kadar popülerdir ki, okulda kızlar tarafından onun için "Prens Yuki Fan Kulübü" açılmıştır. Ona yakın olmak isteyen kızlara izin vermez ama elbette bir sebebi vardır. Karşı cinsle sarıldığında Fareye dönüşmektedir. Akıllı ve dakik zekalı olan Yuki, doğal cazibeli ve nükteci tavırlıdır. Kyo ile her zaman birbirlerine meydan okurlar çünkü Fare yılında doğduğu için en büyük rakibi, Kyo'dur.(Kedi yılında doğmuştur.)

  Shigure Sohma:

  Adı: Shigure Sohma
  Yaşı: 27
  Boyu: 178
  Kilosu: 68.5kg
  Kan Grubu: AB
  Burcu: Akrep
  Hayvan: Köpek
  Mesleği: Roman Yazarı

  27 yaşında ki Shigure, Sohma ailesinin en yaşlı üyelerinin biridir. Bir Roman yazarı olan Shigure, genç aile üyelerinin yaşamlarını etkilemeyi iyi becerir. Köpek yılında doğmuş olan Shigure, her zaman gülümser ve her zaman etrafta şaka yapar. Doğru ve yanlışı ayırt edebilen iyi bir dinleyicidir. Çok iyi sır tutabilir.

  Momiji Sohma:

  Adı: Momiji Sohma
  Yaşı: 15-16
  Boyu: 155.8
  Kilosu: 47.5kg
  Kan Grubu: 0
  Burcu: Balık
  Hayvan: Tavşan
  Mesleği: Kaibara liseinde birinci sınıf öğrencisi.

  Momiji Sohma, Sohma ailesinin tavşanıdır. Tohru'yu çok sever ve onların aile sırrını bildiği için çok mutludur. Momiji, nazik ve neşelidir ve her zaman sevecen sözcükler sarf etmeye hazır biridir. Momiji, ailesinin lanetinden daha çok gizli inanılmaz ve şaşırtıcı birçok şeyle yaşar. Momiji, onun kaderini kabul eder ve yaşamına dokunan herkesi her zaman hatırlamaya yemin eder.

  Hatori Sohma:

  Adı: Hatori Sohma
  Yaşı: 27
  Boyu: 182
  Kilosu: 69kg
  Kan Grubu: A
  Burcu: Yengeç
  Hayvan: Ejderha (Denizatı.)
  Mesleği: Doktor

  Sohma ailesi'nin sırrını korumak için Akito, bu sırrı bilenlerin hafızasını silmek için Hatori'yi kararlaştırmıştır. Sohma laneti, geçmişte Hatori için bir sürü acılara neden olmuştur. Sadece ailenin dışında herhangi birisinin onların yaşamını yıkabilen sırdan uzakta kalmasını dilemiştir.

  Kagura Sohma:

  Adı: Kagura Sohma
  Yaşı: 18-19
  Boyu: 160.5
  Kilosu: 51kg
  Kan Grubu: B
  Burcu: Yengeç
  Hayvan: Yabandomuzu
  Mesleği: Kadınlar Kolejinde birinci sınıf öğrencisi.

  Birkaç yıl Tohru'dan daha büyüktür. Kagura Kyo'ya olan sevgisini aşırı şekilde belli eder. Genellikle tatlı ve sempatiktir. Kagura, Kyo ve kendisinin resmen birbirleri için yaratıldığına inanır çünkü karşı cins bile olsa bir zodyak hayvanı olduğu için sarıldıklarında dönüşmezler. Bunun içinde Kyo'yu bol bol ölümle tehdit etmektedir. Gülümseme

  Hatushara Sohma "Haru"

  Adı: Hatushara Sohma "Haru"
  Yaşı: 15-16
  Boyu: 170.2
  Kilosu: 57.5kg
  Kan Grubu: 0
  Burcu: Yengeç
  Hayvan: İnek
  Mesleği: Kaibara Lisesinde birinci sınıf öğrencisi.

  Genellikle Haru diye çağırılır ve zodyak hayvanı inektir. Hatsuharu ve Kyo çok uzun zaman önce birbirlerine rakip olmuşlardır. Haru'nun diğer karanlık yanı çoğunlukla Black-Haru(Kara Haru.) olarak nitelendirilir.

  Ayame Sohma:

  Adı: Ayame Sohma
  Yaşı: 27
  Boyu: 175
  Kilosu: 63kg
  Kan Grubu: 0
  Burcu: Yay
  Hayvan: Yılan!
  Mesleği: Terzi ve Dükkan Sahibi

  Ayame, Sohma ailesinin en çenesi düşük, en egoist(sürekli kendinden söz edip durur Gülümseme ve aşırı dramatik üyesidir. Yuki'nin büyük abisidir. Ailenin en yaşlı lanetlenen üyelerinden biride o'dur ve çapkın Ayame yılan ayında doğmuştur. Gülümseme

  Ritsu Sohma:

  Adı: Ritsu Sohma
  Yaşı: 20-21
  Boyu: 174.3
  Kilosu: 59kg
  Kan Grubu: AB
  Burcu: Oğlak
  Hayvan: Maymun
  Mesleği: Üniversite de üçüncü sınıf öğrencisi.

  Ritsu, her ne kadar yetersiz duygularını saklamak için kadın kıyafeti giyse de aslında bir erkektir. Yeterince parlak, güçlü ve atletik olmadığını hissettiğinden ailesinde de bir hayal kırıklığı olduğunu hissetmektedir. Maymun yılında doğmuştur.

  Kisa Sohma:

  Adı: Kisa Sohma
  Yaşı: 12-13
  Boyu: 145
  Kilosu: 32kg
  Kan Grubu: A
  Burcu: Balık
  Hayvan: Kaplan
  Mesleği: Ortaokul birinci sınıf öğrencisi.

  Kisa'nın zodyak hayvanı kaplan'dır. Çok fazla utangaçtır, sınıf arkadaşları ona sataşmadan duramazlar. Bu durumda tek destekleyicisi annesidir ve annesiyle çok iyi bir ilişkisi vardır.

  Hiro Sohma:

  Adı: Hiro Sohma
  Yaşı: 11-12
  Boyu: 150
  Kilosu: 38kg
  Kan Grubu: AB
  Burcu: Aslan
  Hayvan: Koyun
  Mesleği: İlkokulda altıncı sınıf öğrencisi.

  Kendine güveni çok büyüktür. Huy olarak Kisa'nın tam tersidir ama kendini Kisa'ya kuvvetli bir bağla bağlanmış hisseder. Kötümser olmak onun doğasında vardır.

  Akito Sohma:

  Adı: Akito Sohma
  Yaşı: 16-19?
  Boyu: 163.8
  Kilosu: 43kg
  Kan Grubu: AB
  Burcu: Yengeç
  Hayvan: Hiçbirine sahip değil...
  Mesleği: Sohma ailesinin yöneticisi

  Akito Sohma, Sohma ailesi'nin lideridir. Shigure'nin Tohru'nun sırrı açıklamayacağına inanması üzerine Tohru Sohma ailesiyle kalmaya başlamıştır. Akito'nun, hiçbir seçeneği yoktur ama Tohru'nun hafızasını silmeyi başarmayı düşünür. Sohma ailesinin çoğu, Akito'dan korkar ve kişisel duyguları ne olursa olsun onun emirlerini izlemek zorunda kalırlar.


  [
  [
  [
  [

  [


  Bölüm Listesi:

  01. The Strangest Day
  02. The Sohma Curse
  03. All Shapes and Sizes
  04. Here Comes Kagura!
  05. A Rice Ball in a Fruits Basket
  06. Invincible Friendship
  07. A Plum on the Back
  08. Don't Cry, For the Snow will Surely Melt
  09. A Solitary New Year
  10. Make It Clear If It's Black or White
  11. Everybody Loves Chocolate
  12. White Day
  13. A New School Term Starts!
  14. The Adult's Episode - Yuki's a Messed Up Snake!
  15. There Are No Memories Its OK to Forget
  16. If We've Three Then We Don't Need To Fear Jason
  17. It's Because I've Been Loved That I've Become Stronger
  18. The Strongest Tag - The Cursed Electric Wave Brother and Sister
  19. The Source of Cheer Can Be Affected By Colds Too
  20. Ayame's Secret Life
  21. Sophist Boy Has Captured The Prince
  22. Prince Yuki Fan Club
  23. Is the Rumored Ri That Mother's Daughter?
  24. The Curse of the Cat
  25. True Form
  26. Let's Go Home

  Türkçesi;
  01. En garip gün
  02. Sohma Laneti
  03. Bütün şekiller ve boyutlar
  04. Kagura Geliyor!
  05. Meyve Sepetinde bir pirinç topu
  06. Yenilmez arkadaşlık
  07. Sırtında bir erik
  08. Ağlama, çünkü kar şüphesiz eriyecek
  09. Yalnız bir yeni yıl
  10. Eğer siyah veya beyazsa onu açık hale getir
  11. Herkes çikolata sever
  12. Beyaz gün
  13. Yeni okul dönemi başlıyor!
  14. Erişkinin bölümü - Yuki Karmakarışık bir Yılan
  15. Hiçbir hatıra yoksa unutmak için iyidir
  16. Eğer biz üç kişiysek Jason'dan korkmamıza gerek yok
  17. Sevildiğim için güçlüyüm
  18. En zorlu görev - Medyum abla ve kardeşi
  19. Neşe kaynağını soğuk algınlığı da etkileyebilir
  20. Ayame'nin gizli hayatı
  21. Safsatacı çocuk prensi yakaladı
  22. Prens Yuki Hayranları Kulübü
  23. Şu söylentili Ri Anne'nin kızı mı?
  24. Kedi'nin Laneti
  25. Gerçek beden
  26. Hadi eve gidelim!
  avatar
  Dora
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 222
  Yaş : 24
  Nerden : Akiri
  Favori Basilisk Karekteri : Hotarubi
  Kayıt tarihi : 28/08/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından Dora Bir Paz 21 Ara. 2008, 08:48

  Güzele benziyor.Kyo Sohma'yı beğendim Sırıtma Yaşıda iyiymiş.Ben izleyince ona bi sarkıyım bakalım pas verecek mi? Sırıtma Twisted Evil
  avatar
  no-name
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1344
  Yaş : 37
  Nerden : Psykhe'nin Özünden,Squaw'ın Ruhundan,Amazonların Diyarından...
  Favori Basilisk Karekteri : Oskar....Bu Rose of Versailles ama ben onu seviyorum napayiimmm...Gülümseme)
  Kayıt tarihi : 01/05/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 30
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından no-name Bir Salı 23 Ara. 2008, 21:48

  Benim favvorilerim arasında bir seri sonuna kadar izledim.Kyo seride de çok tatlı ama yaşadığı hayat üzücü birazcık ama Momiji çok tatlı ya öyle bir kardeşim olsaydı süper hayatım olurdu gerçi benden kurtulamazdı hiç Sırıtma
  avatar
  hotarubi
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1391
  Nerden : walla bnde nerden geldiğimi bilmiom xD
  Favori Basilisk Karekteri : yashamaru - okoi
  Kayıt tarihi : 21/12/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından hotarubi Bir Çarş. 11 Şub. 2009, 20:48

  Harujuk çok tatlı ineke dönüşüyo ama tatlı gnede sonrada yuki sohma tatluuu Sırıtma:D:D
  avatar
  hotarubi
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1391
  Nerden : walla bnde nerden geldiğimi bilmiom xD
  Favori Basilisk Karekteri : yashamaru - okoi
  Kayıt tarihi : 21/12/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından hotarubi Bir Çarş. 11 Şub. 2009, 20:49

  hemde aynı burcus yengeç xD
  avatar
  DarK_MessiaH
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 3292
  Yaş : 26
  Nerden : inferno
  Favori Basilisk Karekteri : fck the world.

  Kayıt tarihi : 05/04/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  2/10  (2/10)
  Tecrübe:
  0/50  (0/50)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından DarK_MessiaH Bir Perş. 12 Şub. 2009, 15:55

  yazılanlara göre kyo isimli karakterler hep aynı galiba Sırıtma:D:D


  _________________
  avatar
  hotarubi
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1391
  Nerden : walla bnde nerden geldiğimi bilmiom xD
  Favori Basilisk Karekteri : yashamaru - okoi
  Kayıt tarihi : 21/12/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından hotarubi Bir Perş. 12 Şub. 2009, 17:49

  kyo walla kavgacının teki Sırıtma
  avatar
  no-name
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1344
  Yaş : 37
  Nerden : Psykhe'nin Özünden,Squaw'ın Ruhundan,Amazonların Diyarından...
  Favori Basilisk Karekteri : Oskar....Bu Rose of Versailles ama ben onu seviyorum napayiimmm...Gülümseme)
  Kayıt tarihi : 01/05/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 30
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından no-name Bir Salı 17 Şub. 2009, 20:03

  Kyo üzerindeki lanetten dolayı asi bir çoçuk,dışlanmış hissediyor kendini,yani herkes kendidisnden nefret ediyor sanıyor çünkü annesi tarafından da korkulan bir yapısı var lanetli haline dönüşünce,o yüzden de asi birisi...
  yani aslında dizide kimse kötü değil kötü karakter yok Akito dışında ama onun da öyle olmasının nedenleri çok yani....
  ben Momiji,Yuki ve Shigure hayranıyım bu seride ...
  avatar
  hotarubi
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1391
  Nerden : walla bnde nerden geldiğimi bilmiom xD
  Favori Basilisk Karekteri : yashamaru - okoi
  Kayıt tarihi : 21/12/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından hotarubi Bir Çarş. 18 Şub. 2009, 19:42

  ama kyoya çok üzüldüm animede bn Üzgün ama gnede haru ve sohma diim Sırıtma
  avatar
  no-name
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1344
  Yaş : 37
  Nerden : Psykhe'nin Özünden,Squaw'ın Ruhundan,Amazonların Diyarından...
  Favori Basilisk Karekteri : Oskar....Bu Rose of Versailles ama ben onu seviyorum napayiimmm...Gülümseme)
  Kayıt tarihi : 01/05/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 30
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından no-name Bir Cuma 20 Şub. 2009, 01:10

  hotarubi demiş ki:ama kyoya çok üzüldüm animede bn Üzgün ama gnede haru ve sohma diim Sırıtma

  Kyo.nun o son lanetinin asıl yüzü ortaya çıktığı bölümde ben ağlamıştım,beni bir o bir de Momiji ağlattı bu animede Crying or Very sad
  avatar
  hotarubi
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1391
  Nerden : walla bnde nerden geldiğimi bilmiom xD
  Favori Basilisk Karekteri : yashamaru - okoi
  Kayıt tarihi : 21/12/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından hotarubi Bir Cuma 20 Şub. 2009, 22:40

  yhaa bn her tür animede ağlarım basilisk te vampire knight ta fruit baskette sailor moonda bile ağlamışlığım var Sırıtma
  avatar
  no-name
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1344
  Yaş : 37
  Nerden : Psykhe'nin Özünden,Squaw'ın Ruhundan,Amazonların Diyarından...
  Favori Basilisk Karekteri : Oskar....Bu Rose of Versailles ama ben onu seviyorum napayiimmm...Gülümseme)
  Kayıt tarihi : 01/05/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 30
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Fruits Basket (Mangası Guinness Rekorlar Kitabında En Çok Satılan Mangalar Listesinde Yer Almıştır)

  Mesaj tarafından no-name Bir Çarş. 25 Şub. 2009, 17:23

  valla duygusal bir ansa ben de ağlıyorum canım Beril,yani gariplik yok merak etme XD

   Forum Saati C.tesi 20 Ekim 2018, 17:31