Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi


  Avatar (tanıtım)

  Paylaş
  avatar
  Muceden
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1264
  Nerden : Soul Soceity
  Favori Basilisk Karekteri : Tenzen
  Kayıt tarihi : 14/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 38
  Level:
  10/10  (10/10)
  Tecrübe:
  0/100  (0/100)

  Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Muceden Bir Cuma 15 Şub. 2008, 19:03

  AVATARIN TÜRKÇE BÖLÜMLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

  Şu anda Nickelodeon'da ve CNBC-e'de yayınlanmaktadır. Asya etkileri taşıyan dövüş sanatları ve elementel sihir etrafında dönen "Avatar", Aang ve arkadaşlarının dünyayı acımasız Ateş Ulusu'ndan kurtarmak için çıktıkları macerayı anlatır. Dizinin senaryosu bir "kitap serisi" olarak yazılmıştır. Her sezon bir "kitap" ve her bölüm bir "kısım" olarak tanımlanır. İlk olarak Kasım 2004'te yayınlanması planlanan dizi ancak 21 Şubat 2005'te TV'de gösterilmeye başlamıştır. Dizi ayrıca DVD olarak piyasaya çıkmıştır. Michael Dante DiMartino ve Bryan Konietzko yapımcı ve yaratıcı ekibin başındadır. Dizi, NickToons'da 6-11 yaş arası grubun dışında da çok yüksek reytinglere ulaşmıştır. 4,5 milyon izleyici, dizinin bir bölümünde topladığı en yüksek izleyici sayısıdır. Dizinin bu büyük başarısı üzerine 2. ve 3. sezonun siparişi de verilmiştir. 3.Sezon ABD'de başlamıştır. Dizideki kahramanların oyuncak figürleri, bilgisayar oyunları, kart oyunları v.b. satışa sunulmuştur.2008 yılının şubat ayından itibarende 3.kitap başlamıştır.  Uluslar

  Ateş Ulusu: Ateş güç elementidir.Ateş Ulusu insanları hırslı ve tutkulu insanlardır.Çoğunlukla ateş bükmede nefreti kullanırlar.Aynı zamanda şimşek de bükebilen güçlü şimşek bükücülerde vardır.

  Toprak Krallığı: Toprak dayanıklılık elementidir.Toprak Krallığı'nda yaşayanlar kararlı ve güçlü insanlardır. Azimli ve dayanıklılardır.Aynı zamanda metal bükebilirler ve kum bükebilen kum bükücülerde vardır.

  Hava Gezginleri: Hava özgürlük elementidir. Hava Gezginleri kendilerini dünyevi endişelerinden ayırmış, barış ve huzuru bulmuş insanlardır.


  Su Kabilesi: Su değişkenlik elementidir. Su Kabileleri yeniliklere uyum sağlayabilen insanlardır. Herşeye karşı birlikte durmalarını saylayan birlik duygularına sahiptir. Her zorluğu atlatırlar.Savunmada su buza dönüştürülür.Susuz bir ortamda bulutu içine çekip suya dönüştürebilir.Aynı zamanda çok güçlü olan nadir su bükücüler kan bükebililirler.


  Karakterler


  Aang
  Aang eğlenmeyi çok sever. Ruhlar ile gerçek dünya arasındaki köprüdür. Penguenlere binmeyi çok sever. Uçan dev bizonu Appa ile kuzey kutbunda su bükmeyi öğrenmek için havada Appa yardımıyla uçuyorlar. Henüz 12 yaşında olmasına rağmen tüm dünyanın sorumluluğu onun omuzlarındadır.Aynı zamanda hayatta kalan tek hava bükücüdür.O, Avatar olarak gezegenin ruhunun, insan formuna girmiş halidir. Dört elementin gücünü kontrol etmeyi öğrenmek ve dünyadaki dört ulus arasındaki bozulan dengeyi yeniden kurmak zorundadır. Aang dünyayı gezmeyi ve yeni şeyler öğrenmeyi çok sever. Genç yaşının verdiği saflık nedeniyle diğerlerinin duygularını ve planlarını anlamakta zaman zaman zorlanmaktadır. Katara'dan hoşlanmaktadır.


  Katara

  Katara 14 yaşında. Güney Su Kabilesi'nde kalan son Su Bükücü'dür. Kardeşi Sokka ile birlikte Aang'i buzdağından çıkarır ve macera başlar. O ve Sokka, Ateş Lordu'nu yenmek üzere çıktığı yolculukta Aang'e yandaşlık ederler. Katara olgun, sevecen ve duyarlıdır. Daima diğerlerinin iyiliğini ister ve zor durumlarda liderlik yeteneğini kullanır. Ancak bu durum onu bazen zor durumda bırakır. Katara sakin kişiliğine rağmen, zor anlarda, muhteşem Su Bükme yeteneği ve idealist düşünceleri ile düşmanlarına karşı oldukça yıkıcı olabilir. Annelerinin Ateş Ulusu tarafından öldürülmesinden sonra, Kardeşi Sokka üzerinde anaç bir rol üstlenir. Katara aynı zamanda Aang'i Avatar Hali'ndeyken sakinleştirebilen tek kişidir. Suyla yaraları iyileştirme gücü vardır.Ateş Ulusu'nun annesini öldürmesi nedeniyle Ateş Ulusu'ndan nefret etmektedir.


  Sokka

  Sokka 16 yaşında. Yaşının küçük olması nedeniyle Kabile'deki tüm erkekler savaşa giderken, o geride kalmıştı. Ancak şimdi o, Güney Su Kabilesi'nin tek koruyucusu. O ve kardeşi Katara, Ateş Lordu'nu yenmek üzere çıktığı yolculukta Aang'e yandaşlık ederler. Sokka kendini "etobur" ve "iğneleyici" olarak ifade eder. Arkadaşlarının aksine onun bir elementi kontrol etme yeteneği yoktur. Ancak dizide birçok kez çok güvendiği fiziksel yeteneklerini kullanabileceği fırsatlarla karşılaşır. Çok zekidir ve bilime ilgi duyar. Ancak sivri dili ve aşağılayıcı tavırları onu çok zor durumlarda bırakır.


  Toph

  Toph Bei Fong 12 yaşında bir Toprak Bükücü'dür. Kör olan Toph,toprakta hareket eden cisimlerden gelen titreşimleri hissederek görmeyen gözlerinin yerini doldurur ve bu titreşimlere göre hareket eder.Ailesinin toprak krallığının en zengin ailesi olmasına ve çok lüks bir yaşam sürmesine rağmen ailesini terkederek Aang ve diğerlerine katılır. Amacı Aang'e toprak bükmeyi öğretmektir. Toph yaşamı boyunca, aşırı koruyucu ailesi nedeniyle yalnız bir hayat sürmüştür. Bu da onu bencil, aşağılayıcı ve kibirli yapmıştır. Kör olmasına rağmen kimilerine göre o, dünyanın en güçlü Toprak Bükücü'dür.Hatta öyle ki metali kıran ve içinde bir göçük oluştırabilen tek toprak bükücü odur. Dizi ilerledikçe Toph da Sokka'dan hoşlanır fakat Sokka ona karşılık göstermez.


  Zuko

  Zuko 16 yaşında, babası Ateş Lordu tarafından sürgüne yollanmış bir prenstir. Zuko, babasının gözünde kaybolan onurunu yeniden kazanmak için Avatar'ı yakalamayı saplantı haline getirmiştir. Karakteri dizi boyunca yaşadığı olaylar nedeniyle çok olgunlaşır. O, şımarık bir prens olarak başladığı yolculuğunda zamanla duygularını ve düşüncelerini kontrol etmeyi öğrenir ve gerçek bir kral gibi davranmaya başlar. Çoğunlukla karşısındakilere soğuk davransa da, karakteri gereği ihtiyacı olanlara yardım etmekten çekinmez. Zuko, babası Ateş Lordu ile girdiği düelloda babasına karşı şavaşmayı reddeder ve yüzünde bir yara izi ile yaşamak zorunda kalır.Mai'den hoşlanmaktadır.Son bölümlerde ne kadar iyi görünsede o amcasına ihanet etmiştir.


  Azula

  Azula 15 yaşında. Ateş Ulusu'nun prensesi, Zuko'nun kardeşi ve Ateş Lordu Ozai'nin en sevdiği çocuğudur. Küçük yaşına rağmen çok güçlü bir iradesinin olması, onun yıldırımı ve mavi ateşi rahatça kullanmasını sağlar. Azula, kardeşinin aksine acımasız ve bencildir. Zihni sürekli güç ve savaş için çalışır. Amacına ulaşmak için işkence etmekten çekinmez. Duygulara ve aile içi bağlara önem vermez. Çok güçlü bir Ateş Bükücü'dür. Yıldırımı kontrol etmeyi bilen seçkin Ateş Bükücü'den biridir. Toprak Krallığı'nın başkenti olan Ba Sing Se'yi Iroh'tan sonra işgal eden kişidir.


  Iroh

  Iroh Zuko'nun amcası, Ateş Lordu Ozai'nin ağabeyi ve Ateş Ulusu tahtının gerçek vârisidir. Ateş Ulusu generalliğinden emekli olmuştur.Generalliği sırasında Ba Sing Se surlarını aşabilen ilk ve tek general olmuş ve "Batı ejderi" ünvanını almıştır.Fakat Ba Sing Se'yi kuşatırken oğlu Lu Ten savaş sırasında ölmüş ve o da üzüntüsünden kuşatmayı kaldırıp generalliği bırakmıştır.Çok güçlü ve saygı duyulan bir Ateş Bükücü'dür. Kendi oğlunu kaybetmesinin ardından yeğeni Prens Zuko'ya sürgün hayatı boyunca göz kulak olur ve onu oğlu yerine koyar. Dıştan bakıldığında sevecen ve neşeli yaşlı bir adamdır. Hobileri çay içmek, şarkı söylemek, Pai Sho oynamaktır. Azula, Ateş Lordu ile birlikte yıldırımı kontrol etmeyi bilen seçkin Ateş Bükücü'den biridir.


  Appa

  Appa, Aang ve arkadaşlarına dünyayı dolaşırken yardımcı olan uçan bizon. Aang ile küçüklüğünden bu yana çok güçlü bir bağ oluşturmuştur.Aangle birlikte buzda dondukları için oda yüzyıl donmuştur.


  Momo

  Momo, Aang'in uçabilen büyük kulaklı lemurudur.


  Ateş Lordu Ozai

  Ateş Lordu Ozai tam bir kötülük elçisidir ve oğluna bile merhamet etmeyecek kadar acımasızdır. Babası Kral Azulon'un tahta oturduğu süre içinde abisi Iroh'un tahta geçmemesi ve kendinin tahta geçirilmesi için babası Kral Azulon'a öneride bulunmuş fakat babası buna sert bir şekilde karşılık vermiştir. O sırada oğlu ölen Iroh'la aynı acıyı yaşamasını isteyen babası Kral Azulon, Ozai'ın oğlu Zuko'nun da aynı şekilde ölmesini ister fakat bunu duyan Zuko'nun annesi onun yerine kendinin öldürülmesini ister ve sonunda Zuko'nun annesi öldürülür.Daha sonrasında bilinmeyen bir nedenden dolayı Kral Azulon ölür ve tahta Ozai getirilir.


  Avatar Roku

  Avatar Roku Aang'den önceki son Avatar'dır ve bir ateş bükücüdür. Aynı zamanda da Ruhlar Dünyasından Aang'e Avatarlık hakkında yardım etmeye çalışır. Ayrıca o diğer ateş bükücülerin aksine çok iyi bir insandır.Ayrıca Avatar Roku yaşamında,Kral Sozin ile yakın arkadaş olmuştur.Bu arkadaşlık ise Roku'nun avatar olduğunu öğrenip, tüm elemetleri öğrendikten sonra Azulon güç isteyip bir volkan patlaması sırasında köyünü kurtarmaya çalışan Roku'ya yardım etmek yerine büyük bir kıskançlığı yüzünden onu orada ölüme birakmıştır ve o andan itibaren çok eski yıllara dayanan arkadaşlıkları bozulmuştur.


  Mai

  Mai Azula'nın küçük elit takımının bir üyesidir. Hiçbir şey bükememesine rağmen bıçak fırlatarak düşmanlarını etkisiz hale getirebilir. Zuko'ya aşıktır.


  Ty Lee

  Ty Lee Azula'nın küçük elit takımındandır. Hiçbir şey bükememektedir fakat insan vücudunun zayıf noktalarını bildiğinden zayıf noktalara vurarak felç etme gücü vardır. Bu sayede bükücülerin bükme yeteneklerini bir süreliğine etkisiz hale getirir. Sokka'dan hoşlanmaktadır. Azula onu alana kadar bir sirkte yaşamakta idi.


  Kral Bumi

  Kral Bumi Omashu kralıdır ve Aang'in çocukluk arkadaşıdır. İlerlemiş yaşına rağmen çok eğlenceli birisidir.


  En son tarafından C.tesi 16 Şub. 2008, 13:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
  avatar
  GrimReaper
  WebMaster
  WebMaster

  Mesaj Sayısı : 652
  Nerden : Sedat Bey Turizm Fan Club
  Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke
  Kayıt tarihi : 14/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 40
  Level:
  2/10  (2/10)
  Tecrübe:
  5/50  (5/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından GrimReaper Bir Cuma 15 Şub. 2008, 19:05

  Aslında Avatar tam bir anime değil ama ilginç olarak ok buyuk ilgi görüyor bende cok seviyorm Sırıtma Saol Sırıtma
  avatar
  Lelouch
  Parşömen Koruyucusu
  Parşömen Koruyucusu

  Mesaj Sayısı : 325
  Yaş : 23
  Nerden : Britania/Britanya
  Favori Basilisk Karekteri : M.M.
  Kayıt tarihi : 16/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 7
  Level:
  1/10  (1/10)
  Tecrübe:
  10/50  (10/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Lelouch Bir Ptsi 18 Şub. 2008, 07:33

  Toph forever dünyanın en iyi toprak bükücüsüüü
  avatar
  Ozy
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 811
  Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke
  Kayıt tarihi : 17/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 5
  Level:
  3/10  (3/10)
  Tecrübe:
  0/50  (0/50)

  Re:Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Ozy Bir Çarş. 27 Şub. 2008, 16:37

  avatar ilk çıktığında sabah haftasonu sabah 9 gibi bişeydi haftasonu malum bende geç yatar geç kalkardım (hala ööle)ama sonra nickde akşam 6 olunca izlemeye başladım şu an book 3'ü internettten falan izliorum(bu ara 2-3 hafta önce cnbc-e de book 3 türkçe gördüm ilgililere durulur)
  avatar
  YamiBakura
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 196
  Yaş : 26
  Nerden : Ankara
  Favori Basilisk Karekteri : Yashamaru
  Kayıt tarihi : 22/03/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 1
  Level:
  1/10  (1/10)
  Tecrübe:
  10/50  (10/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından YamiBakura Bir C.tesi 22 Mart 2008, 21:08

  ben çıkan tüm bölümleri izledim ve avatara bayylıorumm cheers
  avatar
  Deniz_2
  Yardımcı Reis
  Yardımcı Reis

  Mesaj Sayısı : 533
  Nerden : Kouga Manji Valley
  Favori Basilisk Karekteri : Genossuke
  Kayıt tarihi : 21/03/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 11
  Level:
  1/10  (1/10)
  Tecrübe:
  10/50  (10/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Deniz_2 Bir Paz 23 Mart 2008, 12:43

  Çok hoşuma giden bir dizi.Yazın ilk sezonun tamamını indirip izlemiştim.Şimdi 3.sezonun CNBC-E 'de başlamasını bekliyorum.
  avatar
  kregen
  Çırak
  Çırak

  Mesaj Sayısı : 7
  Yaş : 29
  Nerden : izmir_ksk
  Favori Basilisk Karekteri : gennosuke sama
  Kayıt tarihi : 19/03/08

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından kregen Bir Paz 23 Mart 2008, 14:41

  sitede ne ararsan avr süper ya bayıldım
  avatar
  GrimReaper
  WebMaster
  WebMaster

  Mesaj Sayısı : 652
  Nerden : Sedat Bey Turizm Fan Club
  Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke
  Kayıt tarihi : 14/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 40
  Level:
  2/10  (2/10)
  Tecrübe:
  5/50  (5/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından GrimReaper Bir Paz 23 Mart 2008, 14:46

  Deniz_2 demiş ki:Çok hoşuma giden bir dizi.Yazın ilk sezonun tamamını indirip izlemiştim.Şimdi 3.sezonun CNBC-E 'de başlamasını bekliyorum.

  Başladı zaten istersen 1.bölümü koyabilirim siteye


  _________________

  Nefret etmeye yeminli bedenleri, ovalarda çürümeye terk edilmiş; ruhları kanla lekelenmiş. Bağları kılıçla koparılmış. Karanlıkta yitip giden ruhları feryatta. Sevenler ölecek!...
  avatar
  YamiBakura
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 196
  Yaş : 26
  Nerden : Ankara
  Favori Basilisk Karekteri : Yashamaru
  Kayıt tarihi : 22/03/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 1
  Level:
  1/10  (1/10)
  Tecrübe:
  10/50  (10/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından YamiBakura Bir Paz 23 Mart 2008, 18:57

  o bölümü kaçırdım ya koyar mısın siteye GrimReaper
  avatar
  GrimReaper
  WebMaster
  WebMaster

  Mesaj Sayısı : 652
  Nerden : Sedat Bey Turizm Fan Club
  Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke
  Kayıt tarihi : 14/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 40
  Level:
  2/10  (2/10)
  Tecrübe:
  5/50  (5/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından GrimReaper Bir Paz 23 Mart 2008, 19:29

  Anime Arşivi
  Avatar Download
  koydum...


  _________________

  Nefret etmeye yeminli bedenleri, ovalarda çürümeye terk edilmiş; ruhları kanla lekelenmiş. Bağları kılıçla koparılmış. Karanlıkta yitip giden ruhları feryatta. Sevenler ölecek!...
  avatar
  YamiBakura
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 196
  Yaş : 26
  Nerden : Ankara
  Favori Basilisk Karekteri : Yashamaru
  Kayıt tarihi : 22/03/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 1
  Level:
  1/10  (1/10)
  Tecrübe:
  10/50  (10/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından YamiBakura Bir Paz 23 Mart 2008, 19:30

  saolasın
  avatar
  GrimReaper
  WebMaster
  WebMaster

  Mesaj Sayısı : 652
  Nerden : Sedat Bey Turizm Fan Club
  Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke
  Kayıt tarihi : 14/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 40
  Level:
  2/10  (2/10)
  Tecrübe:
  5/50  (5/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından GrimReaper Bir Paz 23 Mart 2008, 20:25

  CaballerO demiş ki:saolasın
  Buraya değil oraya teşekkür et:D


  _________________

  Nefret etmeye yeminli bedenleri, ovalarda çürümeye terk edilmiş; ruhları kanla lekelenmiş. Bağları kılıçla koparılmış. Karanlıkta yitip giden ruhları feryatta. Sevenler ölecek!...
  avatar
  Keiko Kitagawa
  Parşömen Koruyucusu
  Parşömen Koruyucusu

  Mesaj Sayısı : 436
  Yaş : 23
  Nerden : Kristal Tokyo
  Favori Basilisk Karekteri : Hotarubi-Oboro
  Kayıt tarihi : 25/06/08

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Keiko Kitagawa Bir Çarş. 25 Haz. 2008, 15:25

  Ty Lee ve sokka çok tatlı ben ilk izliodum sonra izlemeyi bıraktım arkadaşımda izlemiş yeni bi anime keşfettim dedi bi baktım a bu bizim avatar sonra yine izlemeye başladım ^^
  avatar
  Makaveli
  Yayın Yönetmeni
  Yayın Yönetmeni

  Mesaj Sayısı : 779
  Nerden : Nowhere
  Favori Basilisk Karekteri : Yashamaru
  Kayıt tarihi : 08/06/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  1/10  (1/10)
  Tecrübe:
  20/50  (20/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Makaveli Bir Perş. 26 Haz. 2008, 19:36

  Avatar cok güzel bi anime bence Aang süper o avatar hali falan sonra tüm elementlerin kontrolünü öğreniyo süper bence


  _________________
  SkecSyleKing THE SkecOne


  avatar
  DANTE½VERGİL
  Kılıç Ustası
  Kılıç Ustası

  Mesaj Sayısı : 70
  Yaş : 26
  Favori Basilisk Karekteri : okoi
  Kayıt tarihi : 11/07/08

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından DANTE½VERGİL Bir Cuma 11 Tem. 2008, 23:17

  Cok Güzel bir çizgi film
  cok guzel anlatmışsın emegıne saglık Sırıtma
  avatar
  Makaveli
  Yayın Yönetmeni
  Yayın Yönetmeni

  Mesaj Sayısı : 779
  Nerden : Nowhere
  Favori Basilisk Karekteri : Yashamaru
  Kayıt tarihi : 08/06/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  1/10  (1/10)
  Tecrübe:
  20/50  (20/50)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Makaveli Bir Ptsi 28 Tem. 2008, 22:23

  izleyemedim ben hepsini


  _________________
  SkecSyleKing THE SkecOne


  avatar
  frozzen59
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1156
  Yaş : 24
  Nerden : Tekirdag
  Favori Basilisk Karekteri : Avatar
  Kayıt tarihi : 21/07/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından frozzen59 Bir Perş. 31 Tem. 2008, 23:30

  Ya bence en güçlü olanlar Toprak bükücü veya sınırlı sayıda olsada kan bükücüleri bence
  avatar
  Koshiro Mad
  Yardımcı Reis
  Yardımcı Reis

  Mesaj Sayısı : 666
  Yaş : 23
  Nerden : Uzayın Derinliklerinden
  Favori Basilisk Karekteri : Koshiro
  Kayıt tarihi : 31/05/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Koshiro Mad Bir C.tesi 27 Eyl. 2008, 09:51

  son bölüm mütişti en iyisi zuko bence ^^
  avatar
  seçilife
  Yardımcı Reis
  Yardımcı Reis

  Mesaj Sayısı : 638
  Yaş : 23
  Favori Basilisk Karekteri : Hotarubi
  Kayıt tarihi : 21/10/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından seçilife Bir Çarş. 22 Ekim 2008, 19:53

  bende çok hoşlanıyorum avatardan.Cnbc-e'de yayımlanıyordu.Ama artık internetten izlemeye başladım.Okul nedeniyle...
  avatar
  frozzen59
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1156
  Yaş : 24
  Nerden : Tekirdag
  Favori Basilisk Karekteri : Avatar
  Kayıt tarihi : 21/07/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından frozzen59 Bir Çarş. 22 Ekim 2008, 20:02

  En son bölümde En sevdim Sahne Ang kralın gücünü alınca zukonun dalga geçmesi Sırıtma
  avatar
  EDA 8)
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1822
  Nerden : uranüs
  Favori Basilisk Karekteri : Hotarubi-Kagero
  Kayıt tarihi : 04/09/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından EDA 8) Bir Çarş. 22 Ekim 2008, 22:10

  ancak siz topra ve ateş krallığı bölümlerini ezbere sayabilirmisiniz bide frozzen avatarın en sevdiğin bölümü hangisi
  avatar
  Ubey Mirza
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 123
  Yaş : 29
  Nerden : Kouga Manjidani
  Favori Basilisk Karekteri : Okoi
  Kayıt tarihi : 02/11/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Ubey Mirza Bir Perş. 06 Kas. 2008, 01:34

  Avatar da mükemmel ya.Keyif veriyor izleyen.
  avatar
  seçilife
  Yardımcı Reis
  Yardımcı Reis

  Mesaj Sayısı : 638
  Yaş : 23
  Favori Basilisk Karekteri : Hotarubi
  Kayıt tarihi : 21/10/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından seçilife Bir Paz 09 Kas. 2008, 18:54

  edacığım hava atma cnm.boşuboşuna beyninde derslere ayıracağın yeri avatara ayırıyorsun.hem ezberleyince ne oluyor ki?önemli olan anlamak derim! Gülümseme Exclamation
  avatar
  EDA 8)
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1822
  Nerden : uranüs
  Favori Basilisk Karekteri : Hotarubi-Kagero
  Kayıt tarihi : 04/09/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından EDA 8) Bir Paz 09 Kas. 2008, 19:37

  bana göre avatar modası geçmeye başladı ama ateş ulusunun 17.bölümünü gülmek için izliyorum...
  avatar
  Mephisto
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1172
  Nerden : Çok güzel bi yerden xD
  Favori Basilisk Karekteri : Yashamaru
  Kayıt tarihi : 29/11/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Avatar (tanıtım)

  Mesaj tarafından Mephisto Bir C.tesi 29 Kas. 2008, 22:46

  toph 4ever xP

   Forum Saati C.tesi 20 Ekim 2018, 17:58