Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi


  Ouran High School Host [Club]

  Paylaş
  avatar
  akain
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 130
  Yaş : 27
  Nerden : ist.
  Favori Basilisk Karekteri : Oboro
  Kayıt tarihi : 23/05/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Ouran High School Host [Club]

  Mesaj tarafından akain Bir C.tesi 24 Mayıs 2008, 13:01


  Haruhi Fujioka, Bunkyo - Tokyo'da bulunan Özel Ouran lisesin de okuyan fakir, burslu bir öğrencidir. Okul üniformasının oldukça pahalı fiyatından dolayı (tabi zengin züppeleri için bu fiyat az gelse bile.) çareyi gayet iç sıkıcı uzun bir pantolon ve kalın bir tişörtte bulmuştur. Bu giysiler de, lolipop gibi olan büyük gözlükleri ve karmakarışık saçları ile birleşince, Haruhi'yi bir erkek sanmaları artık çok doğal olmuştur.

  Okulda tam 3 tane kütüphane olmasına karşın, "her yer neden bu kadar gürültülü?" diye yakınan Haruhi, kendine sakin bir çalışma yeri ararken, güney kampüsünün en üst katı kuzey koridorunun en sonunda ki üçüncü müzik odasını keşfetmiştir. Ama beklediğinden de fos çıkan oda, Ouran Host Kulübünün yeri olmuştur. 6 yakışıklı erkekten oluşan kulübün amacı kızları eğlendirmektir...

  Haruhi, çıkmaya çabalarken değeri 8,000,000 yen olan bir vazoyu devirir. Sonuç olarakta bunu ödeyebilmesi için artık kulübün köpeği olmak zorunda kalmıştır. Yiyecek, içecek vs. gibi önemsiz vazifelerle hizmet etmektedir. Daha sonradan, güzel yüzünü ve potansiyelini keşfettiklerin de bir kız olduğunu bilmeden, kulübün hostlarından biri yaparlar. Ancak kız olduğunu öğrendiklerinde Haruhi'ye zarar vermek isteyen herkezden korumaya birbirlerine söz vermiştir.Bu ikizler (hikaru kaoru) ve Tamaki (klübün başkanı) Haruhi'ye aşıktırlar. Bu olayda Haruhi'nin kız olduğunu saklamaktadır. Club daha başka hangi olaylarla karşılaşacak???

  Karakterler
  Fujioka Haruhi

  Doğum Tarihi: 4 Şubat
  Yaş: 16
  Burcu: Kova
  Boy: 152 cm
  Kilo: 5'0"
  Kan Grubu: 0
  Okul: Ouran High School Host Club(Burslu öğrenci)
  İlkokul: Izumino Elemantary School
  Sınıfı: 1-A
  Mevki: Sıradan biri
  Tip: Doğal
  Burs öğrencisi
  Kendini erkek olarak tanıtıyor.
  Favori dersleri: İngilizce ve Tarih
  Favori Yemek Stili: Pratik her şey
  Favori Yemekleri:Sushi,Ramen,Çilekler,yağlı tuna,yüksek sınıf yemekleri ve en önemlisi ootoro!
  Sevmediği yemekler: Genelde tatlı şeyler.
  Fobisi: Şimşek ve gök gürültüsü
  Favori Rengi: Beyaz

  Haruhi, hikayenin ana karakteridir, burslu bir öğrencidir.Ouran'a geldikten sonra Ouran Host Club'ın kullandığı müzik odasındaki değeri neredeyse 8,000,000 yen olan bir vazoyu kırar.Bunun sonucundada Host club'ın köpeği olur Ama Güzel bir yüzü olduğundan kırdığı vazonun parasını ödemek karşılığında Host Club üyesi yapmaya karar verirler.Önceden onu erkek sanarlar ama daha sonradan kız olduğunu öğrenirler.Onun doğal cazibesi ve rahat tavrı kulübün müşterinin hoşuna gider.
  Çok hassas ve zeki biridir.Kulüp üyeleri ile gittikçe iyi bir arkadaşlık geliştirir.Özellikle Hitachiin Kardeşler Haruhi ile çok uğraşır,Tamaki Haruhi'yi çok sever kulüpte Haruhi'yi kızı yapmıştır.Annesi çok küçükken ölmüştür ve Haruhi'de annesi gibi bir avukat olmak istiyordur.Ouran'a aslında bu rüyasını gerçekleştirmek için girer.Lüks bir yemek olan ootoro'yu çok sever.Sıksık bunun diyogloglarınıda animede görmekteyiz.

  Suou Tamaki

  Doğum Tarihi: 8 Nisan
  Yaş: 17
  Burcu: Koç
  Boy: 183 cm
  Kilo: 6'0"
  Kan Grubu: A
  Okul: Ouran High School(Zengin öğrenci.)
  Sınıfı: 2-A
  Mevki: Zengin
  Tip: Prens
  Host Club'taki Yeri: Host Club'ın Kralı,Baba.
  Uyruğu: Yarı Fransız yarı japon.
  Favori Dersleri: İngilizce,Fransızca,Dünya Tarihi
  Favori Yemekleri: Ramen ve Yöresel tatlılar
  Favori Rengi: Kırmızı.
  Takma Adları: Kral,Baba,Lord.

  Uyruğu yarı Fransız yarı Japondur, Host club'ın başkanıdır ve sürekli yeni fikirler üretir.Klüpte en popüler Tamaki'dir,bir sürü ziyaretçisi vardır.Tiyatro sanatına oldukça eğilimlidir.Tamaki'nin Büyükannesi ile arasında birçok huzursuzluk vardır.Çünkü babası annesini ve yasal karısını boşamıştır ve ardından Tamaki doğmuştur.Bunun nedenide Suou ailesine diğer hiçbir varisin olmamasıdır.Büyükannesi bir Suou olduğu için Tamakiyi onaylar yalnız bir şartla; annesi ile görüşmeyecektir.(Mangada Annesi onun Japonyaya dönüşünden sonra evden kaçmıştır.)Buna rağmen Büyükannesine karşı hiçbir kötü duygu beslemez ve onu suçlamaz, yaşama pozitif yönde bakar.
  Kyouya ile çok iyi arkadaştır.Piyano konusunda oldukça yeteneklidir.Haruhi'yi çok sever.

  Ootori Kyouya

  Doğum Tarihi: 22 Kasım
  Yaş: 17
  Burcu: Akrep(Mangada Yengeç olarak geçiyor.)
  Boy: 181 cm
  Kilo: 5'11"
  Kan Grubu: AB
  Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci.)
  Sınıfı: 2-A
  Mevki: Zengin
  Tip: Cool
  Host Club'taki Yeri: Host Club'ın Annesi.
  Favori Dersleri: İngilizce,Almanca,Fizik.
  Favori Yemekleri: Baharatlı Ne olursa..
  Sevmediği yemekler: Tatlı şeyler..
  Favori Rengi: Siyah.
  Takma adları: Gölgelerin Kralı,Anne.

  Kyoya, Ouran lisesinde ikinci yılda okuyan bir öğrencidir,Tamaki ile aynı sınıftadırlar ve Ouran Host Club'ın başkan yardımcısıdır.Kulübün Cool tipidir,aşırı derecede zekidir.Olayları iyi idare eder.Ailesi hastahane idaresinde ve çeşitli diğer iş ilgileriyle tıbbi sanayi de ve okulun tıbbi yönünü ve güvenliğini sağlar (Neredeyse 100'ü aşkın polis üyesi vardır.)Ailesi'nin 3'üncü çocuğudur.Onun ailesi ve Suou ailesi rakiplerdi bundan dolayı Kyoya önce Tamaki'yle arkadaş oldu çünkü babası ona emretmişti.Yine de zamanın geçtiği gibi onların arkadaşlığı gerçek oldu.Tamaki'nin kulübün resmi lideri olmasına rağmen Kyoya kolayca istediği zaman Tamaki'yi etkileyebiliyordu ve kulübün diğer üyelerinin ikisinin arasında bir çatışmada onlar Kyoya'nın liderliğini izliyorlardı.Bu nedenlede Haruhi ona Gölgelerin Kralı diyordu.

  Hitachiin Kardeşler
  Hikaru Hitachiin

  Doğum Tarihi: 9 Haziran
  Yaş: 16
  Burcu: İkizler
  Saç: Açık Kahverengi
  Gözler: Altın Sarısı
  Boy: 178 cm
  Kilo: 5'10"
  Kan Grubu: B
  Okul: Ouran High School(Zengin öğrenci)
  Sınıfı: 1-A
  Mevki: Zengin.
  Tip: Little Devil (Küçük Şeytan.)
  Favori Dersleri: Matematik,Fizik,Kimya,Resim.
  Favori Yemekleri: İtalyan Mutfağı ve müthiş baharatlı yiyecekler.
  Favori Rengi: Mavi.

  En büyük kardeştir.İkiz kardeşlerin, daha küçük olduğu zaman asla onların Dünyası için herhangi birisine izin vermez çünkü hiç kimse dürüstçe onlara birbirinden ayırt edemezdi.Daha sonra'dan Host Club'a Tamaki tarafından çağırılırlar.Şimdi onlar her zaman Haruhi ile bir Oyuncak misali oynayarak Tamaki'ye işkence yapmayı severler."Küçük şeytan" tipi olarak kulüpte sınıflandırılırlar.Hikaru bazen aşırı öfkelenebilir.Duygularınıda açıkça ortaya koyamaz.Hikaru ve Kaoru onların küçük dünyasında hep beraber oldular.Ouran Host Club'a katılmadan önce insanlarla ilişkileri fazla iyi değildi.Yine de Hikaru'nun Haruhi'ye olan bir ilgisi vardır.Çok iyi bir insandır ama zor beğenir.Doğal olarak yaşamlarına kabul ettikleri ilk insan Haruhi'dir.Hikaru Haruhi'yi bir arkadaştan daha öte beğenir.İyi olduğu kadar bencil ve kıskançtır, zaten bu özelliği onu Kaoru'dan ayırmaktadır.
  Hikaru Hitachiin ve onun daha genç tek yumurta ikizi erkek kardeşi Kaoru Ouran Host Club'ın "Küçük şeytan tipi"idir ve Haruhi ile aynı sınıftadır.

  Kaoru Hitachiin

  Doğum Tarihi: 9 Haziran
  Yaş: 16
  Burcu: İkizler
  Saç: Açık Kahverengi
  Gözler: Altın Sarısı
  Boy:178 cm
  Kilo: 5'10"
  Kan Grubu: B
  Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci)
  Sınıfı: 1-A
  Mevki: Zengin
  Tip: Little Devil (Küçük Şeytan.)
  Favori Dersleri: İngilizce,Modern Edebiyat,Resim
  Favori Yemekleri: İtalyan Mutfağı ve müthiş baharatlı yiyecekler.
  Favori Rengi: Mavi.

  En genç kardeştir, Hikarudan biraz daha masumdur.Haruhi ile oynarak Tamaki'yi çıldırtmaya bayılırlar.Brotherly love senaryolarıyla daha çok misafir toplarlar.Genellikle hep Hangimiz Hikaru-kun oyunu oynamaya bayılırlar.Hikarudan ayrılan özellikleri bencil ve kıskanç olmamasıdır.

  Haninozuka Mitsukuni

  Takma Adı: Honey,Sert dövüşçü.
  Doğum Tarihi: 29 Şubat
  Yaş: 18
  Burcu: Balık
  Boy: 148 cm
  Kilo: 4'10"
  Kan Grubu: AB
  Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci)
  Sınıfı: 3-A
  Mevki: Zengin
  Tip: Loli-Shota
  Favori Dersleri: Matematik.
  Favori Yemekleri: Pasta,Çilekler,Genellikle tatlı ve baharatlı şeyler.
  Sevmediği yemekler: Havuç
  Favori Rengi: Pembe

  Mori ile birlikte Klübün en büyük üyeleridirler.Herkes ona Senpai diye hitap eder.Tatlı yiyeceklere bayılır ve çok sevimlidir,aynı küçük bir çocuğa benzer.Küçük bir çocuğa benzediği zamanlar yanında hep "Bun-Bun" (Usa-chan) adında bir oyuncak bir tavşan gezdirir.Müşteriler onun sevimli davranışlarına bayılırlar.Haruhi'yi Haru-Chan, Tamaki'yi ise Tama-Chan diye çağırır.Sadece kuzeni'ni Takashi diye çağırır.Sevimli gözükmesine rağmen Japonya'nın en iyi, en prestijli dövüş sanatını yapan aileden gelir, aslında harika bir Karatecidir.
  Tamaki, Host Club'ı kurmadan önce Honey-senpai karate kulübünün kaptanıydı.Daha sonra Tamaki'nin kulübüne katıldı.Erkek kardeşi Yasuchika durum öyle olunca karate kulübünün yeni kaptanı oldu.Honey-senpai'yi fazla sevmez, bunun nedenide aşırı derece tatlı şeyler yemesidir.Honey-senpai'ye hep meydan okur ama kazanan hep Honey-senpai olur.

  Morinozuka Takashi

  Takma adı: Mori
  Doğum Tarihi: 5 Mayıs
  Yaş: 18
  Burcu: Boğa
  Boy: 192 cm
  Kilo: 6'4"
  Kan Grubu: 0
  Okul: Ouran High School(Zengin Öğrenci)
  Sınıfı: 3-A
  Mevki: Zengin
  Tip: Wild (Vahşi.)
  Favori Dersleri: Coğrafya,Japon Tarihi,Fizik.
  Favori Yemekleri: Doğuya özgü yemekler(Soyafasulyesi gibi.)
  Favori Rengi: Gümüş.

  Honey-senpai ile kuzendirler ve aynı sınıftadırlar, İkiside 3'üncü yıl öğrencisidir.Host Club'ın en uzun boylu ve en sessiz, en sakin üyesidir.Gülümseyince ayrı bir hoş olur.Kendoda Japon ulusal bir şampiyondur.Honey-senpaiyi her zaman korur ve kollar.
  Karakterler NANA'dan alınmıştır.
  avatar
  Nell
  Kılıç Ustası
  Kılıç Ustası

  Mesaj Sayısı : 54
  Yaş : 26
  Nerden : uzay
  Favori Basilisk Karekteri : Tenzen
  Kayıt tarihi : 08/04/08

  Geri: Ouran High School Host [Club]

  Mesaj tarafından Nell Bir Ptsi 29 Eyl. 2008, 19:36

  wuff şu ikizler kopartıyor beni .. neyse bu animeyi ne zaman görsem aklıma şeker kız candy geliyor.. çizimleri bana onu hatırlatıyor. neyse tanıtım için teşekkürler
  avatar
  frozzen59
  The Post Samurai
  The Post Samurai

  Mesaj Sayısı : 1156
  Yaş : 24
  Nerden : Tekirdag
  Favori Basilisk Karekteri : Avatar
  Kayıt tarihi : 21/07/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Ouran High School Host [Club]

  Mesaj tarafından frozzen59 Bir Ptsi 29 Eyl. 2008, 20:06

  güzel biseye benziyo
  avatar
  Gokcevil
  Çırak
  Çırak

  Mesaj Sayısı : 43
  Favori Basilisk Karekteri : hotarubi
  Kayıt tarihi : 18/01/09

  Geri: Ouran High School Host [Club]

  Mesaj tarafından Gokcevil Bir Paz 18 Ocak 2009, 01:35

  cok eglenceli bi anime. okul konulu falan beni sııkar ama tamakinin dawranislarini cok begeneceksin. gulmekten oldurdu beni. ayrietten ana karakterlerden olan haruhinin gereksizliginede biraz deginiyim. daha akilli ve cinsiyet bilinci yuksek bi karakter daha iyi olurdu animeye. animede cinsiyet bilinci 0 denebilir Sırıtma kimin ne oldugu belli degil ve beklenmedik seylerle cok karsilasiyosunuz. bzen insanin icinden anime yazarlarini kanadaya yollamak gelio Sırıtma
  avatar
  Dora
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 222
  Yaş : 24
  Nerden : Akiri
  Favori Basilisk Karekteri : Hotarubi
  Kayıt tarihi : 28/08/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 0
  Level:
  0/0  (0/0)
  Tecrübe:
  0/0  (0/0)

  Geri: Ouran High School Host [Club]

  Mesaj tarafından Dora Bir C.tesi 07 Mart 2009, 11:07

  ben bunu izliyecem fakat bulamıyorum Sırıtma Türkçe alt yazılı indirmeden izleyeceğim bir yer bilen var mı?
  avatar
  Lillian
  Ninja
  Ninja

  Mesaj Sayısı : 144
  Kayıt tarihi : 03/02/09

  Geri: Ouran High School Host [Club]

  Mesaj tarafından Lillian Bir Ptsi 09 Mart 2009, 21:07

  torrent sitelerinden indirebilirsin ben indiriyorum mesela şuan Sırıtma

   Forum Saati C.tesi 15 Ara. 2018, 08:28