Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi


  Avenger (tanıtım)

  Paylaş
  avatar
  Muceden
  Admin
  Admin

  Mesaj Sayısı : 1264
  Nerden : Soul Soceity
  Favori Basilisk Karekteri : Tenzen
  Kayıt tarihi : 14/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 38
  Level:
  10/10  (10/10)
  Tecrübe:
  0/100  (0/100)

  Avenger (tanıtım)

  Mesaj tarafından Muceden Bir C.tesi 16 Şub. 2008, 14:56

  Mars gezegeni sömürgeleştirilmiştir ve insan nüfusunun çoğunluğu yıkık dökük harabeler arasında hayatlarını yaşıyorlardır. Gezegenin çöllerinde yaşayan kişilere Barbaroi denilmektedir. Şehir aralarında kendilerini temsil eden gladyatörleri (savaşçılar) dövüştürüyorlardır. Layla Ashley bu dövüşçülerden biridir. Oldukça yeteneklidir ve bu yeteneğini babası Volk'tan almıştır. Layla, geçmişi hakkında sürekli düşünmektedir.
  Mars'ta 10 yıl boyunca çocuk doğmamıştır. Küçük çocuk şeklinde robot androidler yapılmıştır. Bu androidler insanlara bir bakıma yardım etmek için üretilmişlerdir. Nei de bunlardan biridir. Layla'nın tek kendine yakın hissettiği şey Nei'dir.
  Bu arada Kırmızı Ay, Mars'ı tehdit etmeye başlamıştır. Yerçekimi ile dalgalanmalara sebep oluyordur. Mars yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Layla ve Nei bu tehlikeye karşı yol almaktadırlar. Yeni bir çağ başlamak üzeredir.

  Karakterler

  Layla Ashley
  Son derece sessiz ve gerekmedikçe konuşmayan, babası Volk kadar güçlü ve kendi güveni olan bir dövüşçüdür. Rakipsiz olmasına karşılık her zaman seyahat ederek geçimini kazanmaktadır. Kendisine tek yakın gördüğü ve yanında asla ayırmadığı kız çocuk anroid olan Nei vardır. Onu son derece gözünden sakınarak koruyan birisidir ve Nei'e fırsat buldukça sevgisini göstermekten asla çekinmiyordur.


  Nei

  Sahibi Layla gibi kendisi de sessiz ve gerekmedikçe konuşmayan bir kız androittir ki son derece de sevimli bir yapıya sahiptir. Kendisini sadece bilinmedik bir şekilde Layla'ya bağlı olarak yaşayan ve her fırsatta da sevgisini göstermekten çekinen birisidir. Aslında diğer androitlerden farklıdır. Duygusal ama bunu saklamak da üstüne yoktur. Fakat bunu ilk keşfeden ise yanlarında seyahat etmeye başlayan Speedy adlı bir adam olmuştur.


  Speedy

  Androit çocukları tamir eden profesyonel bir tamircidir. Konuşkan, akıllı ve bilgili birisidir. Layla ve Nei ikilisine seyahatlerinde eşlik edecek olan üçüncü kişidir ve sonunda Layla'yı ikna etmeyi başarmıştır. Çünkü Nei rica etmiştir. Böylelikle Layla ve Nei ile birlikte olup onlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.
  avatar
  GrimReaper
  WebMaster
  WebMaster

  Mesaj Sayısı : 652
  Nerden : Sedat Bey Turizm Fan Club
  Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke
  Kayıt tarihi : 14/02/08

  Karekter Sayfası
  Paylaşım Puanı: 40
  Level:
  2/10  (2/10)
  Tecrübe:
  5/50  (5/50)

  Geri: Avenger (tanıtım)

  Mesaj tarafından GrimReaper Bir Paz 17 Şub. 2008, 22:47

  Güzel Anime Herkese Tavsiye Ederim Like a Star @ heaven


  _________________

  Nefret etmeye yeminli bedenleri, ovalarda çürümeye terk edilmiş; ruhları kanla lekelenmiş. Bağları kılıçla koparılmış. Karanlıkta yitip giden ruhları feryatta. Sevenler ölecek!...

   Forum Saati Ptsi 15 Ekim 2018, 14:55