Basilisk Türkiye

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Basilisk Türkiye

Türkiye'nin lider Basilisk Fan Sitesi

2 posters

Avenger (tanıtım)

Muceden
    Muceden
    Admin
    Admin

Favori Basilisk Karekteri : Tenzen

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 38
    Level:
    Avenger (tanıtım) Left_bar_bleue10/10Avenger (tanıtım) Empty_bar_bleue  (10/10)
    Tecrübe:
    Avenger (tanıtım) Left_bar_bleue0/100Avenger (tanıtım) Empty_bar_bleue  (0/100)

Avenger (tanıtım) Empty Avenger (tanıtım)

Mesaj tarafından Muceden C.tesi 16 Şub. 2008, 14:56

Mars gezegeni sömürgeleştirilmiştir ve insan nüfusunun çoğunluğu yıkık dökük harabeler arasında hayatlarını yaşıyorlardır. Gezegenin çöllerinde yaşayan kişilere Barbaroi denilmektedir. Şehir aralarında kendilerini temsil eden gladyatörleri (savaşçılar) dövüştürüyorlardır. Layla Ashley bu dövüşçülerden biridir. Oldukça yeteneklidir ve bu yeteneğini babası Volk'tan almıştır. Layla, geçmişi hakkında sürekli düşünmektedir.
    Mars'ta 10 yıl boyunca çocuk doğmamıştır. Küçük çocuk şeklinde robot androidler yapılmıştır. Bu androidler insanlara bir bakıma yardım etmek için üretilmişlerdir. Nei de bunlardan biridir. Layla'nın tek kendine yakın hissettiği şey Nei'dir.
    Bu arada Kırmızı Ay, Mars'ı tehdit etmeye başlamıştır. Yerçekimi ile dalgalanmalara sebep oluyordur. Mars yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Layla ve Nei bu tehlikeye karşı yol almaktadırlar. Yeni bir çağ başlamak üzeredir.

Karakterler

Layla Ashley
    Son derece sessiz ve gerekmedikçe konuşmayan, babası Volk kadar güçlü ve kendi güveni olan bir dövüşçüdür. Rakipsiz olmasına karşılık her zaman seyahat ederek geçimini kazanmaktadır. Kendisine tek yakın gördüğü ve yanında asla ayırmadığı kız çocuk anroid olan Nei vardır. Onu son derece gözünden sakınarak koruyan birisidir ve Nei'e fırsat buldukça sevgisini göstermekten asla çekinmiyordur.
    Avenger (tanıtım) Laylawb9

Nei

Sahibi Layla gibi kendisi de sessiz ve gerekmedikçe konuşmayan bir kız androittir ki son derece de sevimli bir yapıya sahiptir. Kendisini sadece bilinmedik bir şekilde Layla'ya bağlı olarak yaşayan ve her fırsatta da sevgisini göstermekten çekinen birisidir. Aslında diğer androitlerden farklıdır. Duygusal ama bunu saklamak da üstüne yoktur. Fakat bunu ilk keşfeden ise yanlarında seyahat etmeye başlayan Speedy adlı bir adam olmuştur.
    Avenger (tanıtım) Neiye1

Speedy

Androit çocukları tamir eden profesyonel bir tamircidir. Konuşkan, akıllı ve bilgili birisidir. Layla ve Nei ikilisine seyahatlerinde eşlik edecek olan üçüncü kişidir ve sonunda Layla'yı ikna etmeyi başarmıştır. Çünkü Nei rica etmiştir. Böylelikle Layla ve Nei ile birlikte olup onlara yardımcı olmaya çalışmaktadır.
    Avenger (tanıtım) Speedysd0
    GrimReaper
    GrimReaper
    WebMaster
    WebMaster

Favori Basilisk Karekteri : Gennosuke

Karekter Sayfası
    Paylaşım Puanı: 40
    Level:
    Avenger (tanıtım) Left_bar_bleue2/10Avenger (tanıtım) Empty_bar_bleue  (2/10)
    Tecrübe:
    Avenger (tanıtım) Left_bar_bleue5/50Avenger (tanıtım) Empty_bar_bleue  (5/50)

Avenger (tanıtım) Empty Geri: Avenger (tanıtım)

Mesaj tarafından GrimReaper Paz 17 Şub. 2008, 22:47

Güzel Anime Herkese Tavsiye Ederim Like a Star @ heaven

Similar topics

-

Forum Saati Perş. 28 Mart 2024, 17:19